| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi decorez camera. Vreau o schimbare.
Dati-mi idei de decoratiuni,lucruri facute manual etc. pentru a decora camera mea.
Dau funda+vot, iar la raspunsurile care nu au primit funda le dau vot.

Răspuns Câştigător
| FUCKy0u a răspuns:

Ai putea sa iti pui niste spoturi pe tavan.Din alea imi voi pune si eu. Daca te pricepi, ai putea sa-ti pictezi peretele, la fel cum am facut si eu, dar, prea mult despre mine...laughingDepinde ce iti place.Ai putea sa decupezi niste litere si sa scrii ceva pe perete sau sa-ti pui pe perete un tablou mare, dar nu genul te tablou cu peisaje sau chestii din astea.Un tablou cu ceva ce-ti place tie.Si eu am cam aceeasi problema cu redecorarea.Ai putea sa-ti schimbi si draperiile, schimba destul de mult aspectul camerei. Poti sa-ti iei si o noptiera mica pe care sa pui o vaza cu florile tale preferate sau o veioza mai interesanta, sau ai putea sa-ti iei o masuta mica de sicla...Sunt doar niste idei.Nu stiu daca o sa-ti placa dar oricum, sper ca te-am ajutat.

| anonim_4396 explică (pentru FUCKy0u):

Mai ajutat chiar mult. Eu chiar nu aveam nici o idee. Daca vrei poti descrie camera ta...NU ma deranjeaza deloc, eu chiar vreau sa ma inspir din mai multe chestii, ca sa imi REdecorez camera.
MULTUMESC MULT.

| FUCKy0u a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu mare placere.

3 răspunsuri:
| myDcg a răspuns:

Buna Carrots, poate gasesti ceva folositor aici http://www.mydecogift.ro/