| Loreleii a întrebat:

HELPP MEE! ...Azi am observat o pata neagra pe plasma hd... Puteti sa imi spuneti si mie va rog daca se poate repara sau curata?
Dau funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| MaryusMN a răspuns:

Pai poate ai atins-o u cu cv.k astea sunt foarte sensibile.si au un lichid in ele.ala este negru...asa ca sarputea k ai sparto,, o poti repara...

2 răspunsuri:
| andreeei a răspuns:

Exista solutii speciale pentru plasme, monitoare etc in magazine, insa daca vrei ceva mai la indemana foloseste putin spirt pe o bucata de bumbac

| arvamircea a răspuns:

Si eu am patit exact la fel am curatat plasma cu o solutie de sters geamuri laughing si dupa cateva ore mi-a aparut o pata neagra in coltul din dreapta jos sad.