| AlexandraAlexa12345 a întrebat:

Cum se poate scoate pata de pasta corectoare de pe haina neagra? Fundaaa pentru cel mai eficient raspuns!

9 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Stiu ca o sa crezi raspunsul gresit doar pentru ca e rau: din pacate pasta corectoare nu se mai poate lua.
Imi pare rau, pa, pa.

| Iubibilăă a răspuns:

Stiu ca o sa crezi raspunsul gresit doar pentru ca e veste rea: din pacate pasta corectoare nu se mai poate lua.
Imi pare rau, pa, pa.

| Scolarul12444 a răspuns:

Pasta de dinti. Apilica foarte putina si freaca dupa ce ai clatit, cu o perie tare.

| AlexandraAlexa12345 explică:

Multumesc DorinDsx!

Răspuns utilizator avertizat
| AlexandraAlexa12345 explică (pentru DorinDsx):

kiss Intr-adevar. sunt si oameni care stiu sa vorbeasca!

| StylerGTX a răspuns:

Freaca bine cu vanish.

Răspuns utilizator avertizat
| Oprisan_Narcis_1997 a răspuns:

Incearca cu acetona sau pune-o la conglator si cand ingheata dai cu cutitu pe pata