| jenimara50cent a întrebat:

Am si eu o intrebare.Vara asta mi-am luat o pereche de sandale de la San Savana un magazin foarte scump insa cu niste pantofi foarte frumosi din piele naturala sau intoarsa.Si cum spuneam mi-am luat sandale din piele intoarsa si nu le-am purtat decat de vreo 10 ori in toata vara.Din nefericire din cauza prafului s-au murdarit si chiar daca am stat foarte mult timp nu am reusit sa le curat.Sandaua este din trei culori, rosu, culoarea pielii si albastru asa ca nu pot folosi solutii pentru culoarea neagra si din cate stiu nu exista solutii si pentru mai multe culori asa ca va rog mult de tot sa-mi dati o mana de ajutor pentru ca m-ar durea inima sa le arunc.Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterge pantofii cu o carpa, apoi da cu crema de pantofi alba sau stralucitoare.