| andrei777712 a întrebat:

Imi spune cineva cum sa trimit simsul la lucru in sims 3

Răspuns Câştigător
| CookieșiParty a răspuns:

Trebuie mai intai sa te duci me mapa.Alegi o cladire care arata un fel de bulina si e o cladire de lucru{nu orice cladire este de lucru!}.Si apesi pe aceea bulina si apesi ceva ca vrei sa te angajezi.Si in acea zi care scrie ca trebuie sa te duci simsul tau se duce automat la o masina care il duce la lucru.Si sta cat trebuie. Poti si sa chiulesti,dar ai pierde bani{nu ai mai primi banii}. Poti sa apesi, undeva unde e jos de la comanda de munca, sa alegi o varianta.Acele variante pot diferi de la sa ai o slujba usuoara la greu.Sau de la dormi la sa muncesti foarte bine. Poti sa faci din munca si acasa, acea munca este munca speciala pentru acasa.Nu esti obligat sa faci acea slujba pentru acasa, doar ca ai primi mai multi bani. Daca comanzi ca simsul tau sa nu mearga cu masina de lucru sau ai pierdut-o, nu-ti fa griji! Poti sa mergi cu automobilul tau! Poti sa mergi si cu bicicleta. Daca vrei sa nu mai ai slujba trebuie sa apesi nu mai stiu ce.Si apesi ''yes'' atunci cand unul intreaba ceva.Si devii somer!

2 răspunsuri:
| ღAnonimღ a răspuns:

Pai cand vine postasul iti aduce un ziar care e in fata usii, sau in fata portii. Dai clik pe ziar si dai search for a job sau ceva in genu. (e ceva cu JOB). Si dai "yes" la o slujba care-ti convine si acolo iti spune ora. Cand vine ora sa te duci la servici, vin aia sa te ia cu o masina, depinde. Sau daca nu vin ei, te duci tu. Iti cumperi o masina si un "garaj" si dai "drive to work"!

Succes!

FUNDAbatting eyelashes?

| Dariusus a răspuns:

De obicei simsul merge singur la lucru. dar daca nu dai click cladirea in care lucreaza si dai "Go to work". In cazul in care ai masina dai direct pe masina si dai "Go to work"