| DeMentaa a întrebat:

Cum se numeste simsul ala cu fantome? ce sims va place cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| hrdcore a răspuns:

Imi place sims 2 (Fuori Tuti - parca asa se numea ) si oricum de la sims iti creste ****

8 răspunsuri:
| cLaudYu a răspuns:

Eu pe Sims2 le-am dat foc la doua personaje laughingbig grin, si dupa le-am facut morminte si nu mai stiu la ce ora veneau fantomele lor in casa.

| dragalasica a răspuns:

Nu stiu cum se numeste. dar mie imi plae,, sims,,.

| .♥.íииα .♥. a răspuns:

Haide va spun eu cel mai tare sims e un sims care are o particika din toate simsurile. poti sa mergi in oras sa iti cumperi haine, pisici, caini, iguana, pesti... sunt si fantome cand mor oamenii, sunt hoti, extraerestrii, poti sa fi vedeta sa mergi la studiouri, sa mergi in vacanta la munte sau la strand nu ocupa nici prea mult. sunt mai multe chestii de ati creea oameni sunt punk, tocilari etc sunt mai multe mobile, tot ce vreti aproape laughing cine il vrea trim mesaj happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista sims cu fantome.
Simsurile se trans in fantome cand mor.happy

| NikolasXD a răspuns:

Eu is o
Fantoma €:&:838/99/@/

| FanPoP a răspuns:

Nu este niciun sims cu fantome oameni se fac fantome cand mor in joc ...sims 3 fast line stuff este cel mai tare.dar si sims 3 sau 2

| b0ssu a răspuns:

The Sims 3 e preferatul meu. E ca si 1 si 2 doar ca asta are cea mai buna grafica!

| fefe_9932 a răspuns:

Aaaaaaaaaaa simsul meu preferat e 2 e cel mai tare:*