| anonim_4396 a întrebat:

In casa mea pute dintru-un motiv sau altul a hoit (mort), faza e ca stau si la parter sa cred ca s-ar putea sa fi murit ceva in subsol, voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Ruxuletz a răspuns:

Du-te si uita-te.

10 răspunsuri:
| remus a răspuns:

Poate este Elodia acolo!

| iEmonel a răspuns:

S-ar putea sa puti tu. Fa un dus si vezi daca mai miroase.
ps: Spala-ti si hainele. laughing
[ sau poate pute a rahat laughing ]

| Gabriel1 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa inchizi gura.Sau ar fi mai bine sa pui si tu mana sa te mai speli.

| Madalin a răspuns:

Du-te si uitate laughing))

| Nanutzu a răspuns:

Probabil este vreun sobolan mort in subsolul blocului, mai bine chemi niste specialisti.

| Ctiberiu a răspuns:

Va multumesc, am cautat cu atentie si am descoperit, in casa noasta se pune un ou in vitrina(de paste) si cred ca s-a spart cand la pus mama si de acolo venea mirosul.

| dinamovistul19 a răspuns:

Poate s-a stricat ceva (legume fructe) o fii murit vreun caine vreo pisica sau ai aruncat ceva acolo gunoaie.

| OLumeDeVise a răspuns:

Ai putea sa te duci sa verifici!
P.S. Ai putea sa mai chemi pe cineva dac iti e frica! big grin fundita?

| ColorWorldFantezi a răspuns:

Se poate din motiv ca nu cred ca e un om mort acolo ci mai de graba un animal un caine sau altceva daca stii ca acolo pot fii soricei poate cineva a puss otrava acolo ca sa ii omoare au inhalat otrava si de aceea miross si mie mi s-a intamplat de la un soarece putea in toata casa. fundita.big grin

| predaadrian a răspuns:

Sincer sa fiu poate e un sobolan, gunoi, deci uitate si fa si tu putin mai multa curateniewinking