| Nick2001 a întrebat:

Ma doare o masea as vrea sa-mi spuneti cum as putea sa scap de durere! funda

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Ori te duci la dentist, ori iei un antiflamator (de ex ketonal) ori iei o gura de alcool (ex vodka) tii bautura acolo unde te doare pana amorteste apoi scuipi.

6 răspunsuri:
| vangaelis a răspuns:

Provizoriu, un ketonal sau un antiinflamatoriu.
dar maine, poimaine la dentist

| georgeta27 a răspuns:

Eu iti recomnd sa te duci la stomatolog

| niculita4tpu a răspuns:

Ia un nurofen sau intreaba farmacista de vreun medicament si suna urgent la dentist ca sa-ti faci o programare

| nextmt a răspuns:

Medicul dentist stie cel mai bine cum poti scapa de ea happy

| TheLegends a răspuns:

Pui apa rece si stai asa pana trece ca asa am facut si eu si nu ma mai durut

| GabrielAlex a răspuns:

SIMPLU! Te duci la stomatolog. funda?