| secretlove2014 a întrebat:

Mai pot folosi centrala pe lemne daca nu mai pot folosi boilerul? boilerul nu l mai pot folosi din cauza ca s a stricat pompa din fantana si momentan nu o pot repara, daca scot pompa din priza a boilerului e ok? pot folosi centrala? presiunea centralei este buna

Răspuns Câştigător
| Peridava a răspuns:

Daca ai apa in centrala si folosesti doar incalzirea, da, o poti folosi. Dar nu folosi si apa calda la baie sau bucatarie. Doar incalzirea. Dar, s-ar putea ca si de aici sa-ti scada presiunea peste un timp. Cauta sa-ti repari pompa cit poti de repede.