| secretlove2014 a întrebat:

Mi a scazut presiunea in hidrofor la 0, care ar fi cauza? de unde pot sa mi dau seama daca este de vina el si nu pompa din fantana? pana acum tot a functionat normal, ce pot sa fac sa si revina sa mi vina apa iar in casa?

3 răspunsuri:
| Peridava a răspuns:

Daca a scazut presiunea, nu are apa suficienta. Vezi daca nu e infundata conducta, daca functioneaza pompa... Verifica-le separat pe toate.

| Peridava a răspuns (pentru Peridava):

Daca ai apa in fintina (poate a scazut nivelul), si alte cauze.

| secretlove2014 explică (pentru Peridava):

Da era stricata pompa