| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat recent o garsoniera in Bucuresti dar nu sunt deloc multumita de administrator si loc in general. Acum m-am uitat pe net si am vazut o garsoniera draguta in Brasov, mult mai spatioasa si mai draguta care ar echivala pretul garsonierei mele. Oare s-ar merita sa-mi vand garsoniera si sa-mi cumpar una in Brasov? E in zona Astra, stie cineva cum e pe acolo? Am inteles ca Brasovul e un oras foarte frumos (n-am fost niciodata).

2 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Cartierul ala e linistit merita parerea mea, locuri de parcari, patrule de politie noaptea, mall-uri, hypermarket-uri pe zona Kaufland, Carrefour

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si sa specific ca garsoniera mea din Bucuresti are o suprafata de 18m, iar asta din Brasov are 36 de m. Ce-i drept e in Dr. Taberei, insa e un administrator nebun acolo si oamenii sunt nesimtiti (arunca mizerie pe geam). Problema e ca am inchiriat-o si asta ar insemna sa-mi dau chiriasul afara, plus ca nu stiu cat e dispus vanzatorul sa astepte, daca iau fix banii aia, plus ca trebuie sa ma duc la fata locului crying