| Robert_Mocanu_1996 a întrebat:

Am un blender Heinner HSB-1000 si acesta dispune de functia "Pulse", cu un buton dedicat. Ce face mai exact aceasta functie?

Răspuns Câştigător
| Jager a răspuns:

Functia Pulse este pentru zdrobirea ghetii.

5 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Cum a zis Jager, mai exact daca apesi pe buton blenderul functioneaza cat timp ti apasat si se opreste cat lasi. E buna pentru spart gheata sau atunci cand il speli, pui niste apa cu putin detergent inauntru si apesi scurt pe buton de cateva ori ca sa se curete.

| untu a răspuns (pentru CuriousStuff):

Nu trebuie sa tina apasat asa indelung ca gheata poate sa sparga sticla blenderului, ci printr-o scurta apasare in interval scurt!

| CuriousStuff a răspuns (pentru untu):

Pai si eu ce am zis?

| untu a răspuns (pentru CuriousStuff):

Ai spsu ca il tii apasat continuuu butonul la blender cand zdrobeste si marunteste gheata!

| R0byZ00r a răspuns:

Functia pulse te ajuta sa maruntezi diferite alimente tari, cum ar fi gheata, etc.