| LaviniuA a întrebat:

Qq: cand simti un miros nasol, cum iti dai seama daca iti pute nasul sau miroase ceva prin casa?

17 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Asta e intrebare specifica pentru cineva de 60 de ani? laughing Nu zau...

| johnnny123 a răspuns:

Cred că te transformi încet încet în utilizatorul UmbradeVulpe, dacă o mai exista pe aici.

Și ăla punea niște întrebări de parcă era un extraterestru care tocmai a preluat controlul unui corp uman și nu știe cum funcționează.

| LaviniuA explică (pentru johnnny123):

Da, si eu cred in ei happy si in salturi cuantice hopa hop

| mastadont a răspuns:

Da dacă îți pute gura te-ai gândit, opțiuni sunt nenumărate laughing
Sfatul meu e să faci un duș și după aceea să adulmeci prin casă, dacă miroase ceva urât e clar că nu ești tu.

| StoicAnalysis a răspuns:

Sa-ti puta nasul? Glumesti nu?

| LaviniuA explică (pentru StoicAnalysis):

Nu. Daca nu ma spal chiar pute... dar iarasi nu pot sti cu siguranta de unde vine mirosul.
in fine.

| StoicAnalysis a răspuns (pentru LaviniuA):

Nasul niciodata nu pute in lumea asta decat daca il bagi in ceva care chiar miroase urat si il lasi asa laughing)

| LisaJulie a răspuns:

Poate stai aproape de un cos de gunoi sau ai mucegai

| LaviniuA explică (pentru LisaJulie):

O sa verific... cred ca e si o ghena pe aici

| Miruna333 a răspuns:

Speli nasul bine, deodorant, si apoi dupa mirosi prin casa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cu sprey in nas sa nu mai puta si spala-te la muci

| LaviniuA explică:

Da e important, ca fac curat prin casa 1st pe anul asta.

| Mindfulness a răspuns:

Tu nu cred că te mai faci bine laughing
Pe căldura asta trebuie sa faci des curat, sa fie preocuparea ta principala. Poate ai sconcși in casa.
Verifici și nasul și casa, unde vezi chestii libidinoase treci la acțiune.

| LaviniuA explică (pentru Mindfulness):

Cred ca o fi avand vecinii sconcsi, libidinosenii etc. Put astia mai ales cand prajesc ceapa mamaa

| Mindfulness a răspuns (pentru LaviniuA):

Eu nu îmi pot da seama daca ești un moșuleț de aproape 60 de ani așa cum spuneai sau ești fata laughing la câți trolli și nebuni sunt pe aici nu mai știi ce să crezi! E clar că și probleme daca crezi că îți pute nasul laughing
Fa mai des curat că o să îți prindă bine psihic
Daca chiar ai 60 de ani sa îți de-a Dumnezeu multa sănătate, dar daca minti și ești fata să de-a Dumnezeu sa te transformi in broasca laughing

| LaviniuA explică (pentru Mindfulness):

Sanatate mosule. nasul chiar mai pute uneori (cred) da nu pot sti niciodata de unde vine de fapt.

| Mindfulness a răspuns (pentru LaviniuA):

Interesant happy