| VldB a întrebat:

Stiti medicamentul acela care ti-l da dentistul si miroase foarte nasol... Cat dureaza pana scap de miros, si cum il pot masca sa nu se mai simta?

Răspuns Câştigător
| AlexxandraM a răspuns:

Dureaza aproximativ 2 ore si daca mananci o portocala sau bei sucul ei....sau bei un ceai de menta dispare. happySper ca ti-am fost de ajutor.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mirosul acela il simti tu in gura si dureaza cateva zile (2-3). Cei din exterior nu-l mai simt dupa 2-3 ceasuri. Banuiesc ca ai fost sa-ti tratezi o carie ca n-ai precizat!

| VldB explică (pentru Salontanul):

Da, o carie, dar cat timp ceilalti nu-l simt e bine...