| arrriadna a întrebat:

Sal,
Cine si-a reconditionat cada de fonta si e multumit? Ziceti firma.

Am nevoie de impresii, fiindca am gasit o multime de anunturi, mi-au atras atentia 2 firme (white brilliant si Regit) dar pe forumuri am gasit pareri atat de impartite, incaaat...

pls, help cu info.
Multam fain!

Răspuns Câştigător
| carpediem a răspuns:

Am auzit pe multi ca sunt multumiti. Important e sa-ti slefuiasca cu flexul vopseaua veche sa nu mai aiba luciu nicaieri, altfel se cojeste. Nu stiu cu ce firme au facut, dar erau no name.