| wyla a întrebat:

Sall TPU! ce cadou ia-s putea face surorii mele mai mare?

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Buna!
Ii poti face cadou o bijuterie, oricarei fata ii plac bijuteriile, de preferat o bratara sau un pandantiv.
Ii poti lua chair si cercei, unii de argint frumosi, si nu sunt nici scumpi, sau un lantisor cu initiala numelui ei.
Daca crezi ca nu ii palc bijuteriile, cumpara-i un parfum, presupun ca ii cunosti gusturile.

Multa bafta!

| wyla explică (pentru whatevernvm):

Mersi insa un lantisor cu numele ei nu prea se gaseste dar au fost super ideile mersi

| wyla explică (pentru wyla):

Mersi Gabriela bune ideile!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

O fotografie cu voi doi, pentru fiecare cate una, ar fi frumos.Prin occident se obisnuieste ca doua persoane foarte apropiate sa poarte fiecare jumatatea unei bijuterii, fie la gat fie la mana.E un simbol frumos si expresiv pentru doi care-si doresc mereu apropierea, chiar daca uneori viata ii indeparteaza unul de altul.

| wyla explică (pentru Danut_Popa_1961):

Bune ideile multumesc

| IubithaThaa a răspuns:

Cauta o fotografie cu voi doi si fa-i ceva personalizat: o cana sau o perna. Uita-te pe aici: www.epersonalizari.ro

| Bella15 a răspuns:

Bunahappy!
Ii poti scrie o felicitare, cu textul:
„Ai mai urcat o treapta pe scara vietii, vei cunoaste noi provocari, noi experiente, ce probabil te vor maturiza si mai mult. Nimeni nu garanteaza ca nu vei avea de depasit si moment de grele, dar, ceea ce eu iti pot garanta, e ca nu vei fi singura. Vei avea pe cine sa te bazezi, vei avea pe umarul cui sa plangi si va avea cine sa te ridice si sa te faca sa tintesti din ce in ce mai sus. Nu te voi uita niciodata pentru fiecare lucru marunt cu care mi-ai infrumusetat zilele. Vei ramane mereu o persoana foarte speciala pentru mine, pe care o voi iubi din toata inima.

Fie ca aceasta noua etapa a vietii tale sa te intampine cu reusite, bucurii si imi doresc ca toate visele sa iti devina realitate. Nimic nu iti este imposibil, atata timp cat ai incredere in tine.

Sper sa ai o zi de nastere minunata!", si ii poti lua...
- un lantisor
- ceva de imbracat
- un mp 4 - mp 5
- o rama foto cu fotografia voastra
- o cutie de bijuterii
- o esarfa
- un laptop
- un telefon
- boxe pentru laptop
- bratari
- cercei
- casti
- o felicitare
- un CD al formatiei ei preferate
- stik de memorie
- parfum
- o geanta funny
- oja
Acum depinde de gusturile ei. Oricum, indiferent de cadou, simpul fapt ca este din partea ta il face special si o sa-i placa enorm kiss.

O zi frumoasa si la multi ani surorii tale din partea mea happy!

| wyla explică (pentru Bella15):

Multumesc din partea ei si mersi pentru idei o sa tin cont de ele