| Andrei67y5 a întrebat:

Salut, a cumpărat cineva o drujbă direct din China mai ieftină?

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Eu te sfatui sa iti vezi de treaba, bani irositi, te tine pana porneste odata, apoi se opreste si cam aia ar fi tot, daca tai si tu un lemn, cam asa functioneaza lucrurile ce le fac chinezii.

Cumperi mai ieftin si de mai multe ori, intr-un final ajungi sa cheltui cit ai da pe una de calitate, dar nici scula nu ai.
Drujba faceau rusii laughing adica e un nume de fiersatrau de asta cu motor, scula se numeste motofierastrau.
Cum Romanii pe vremuri erau comunisti si f rar care avea sansa sa ajunga sa vada lucruri de prin vest, multe erau de pe pa vecinii rusi, de pe la aia se aduceau scule de genul asta, au vazut aia ca scria pe ea Drujba, au numit scula asa laughing