| gabitzu a întrebat:

Acum e mai cald, probabil nu va dura mult, insa am o mica sera cumparata si vreau sa plantez niste roshii chery. Ce seminte imi recomandati? Sa fie dulci. Daca va veni frigul le voi acoperi. Nu stiu exact cum cresc ele, ma puteti ajuta? Se vor intinde?

1 răspuns:
| TamplaruAnisoara a răspuns:

Seminte traditionale bio. Se pot comanda pe site ecoruralis.ro gratuit. De acolo poti alege soiul care il doresti dupa descrierea din catalog. Il vei primii prin posta gratuit la adresa de acasa.