| markovlascici a întrebat:

Am o problema cu tractoru ( Deutz 5506 ) imi sare din viteza adica daca vreau sa bag in a- IV-a trebuie sa tin de ea ca altfel sare... Probleme cu viteza a-IV-a. Ce ar fi de facut?

Răspuns Câştigător
| Cronki a răspuns:

Te-a lasat corpul sincron, s-au uzat acolo niste dinti. Pot fi chiar si cei de pe ax. Trebuie schimbat corpul sincron de la viteza a-IV-a.

2 răspunsuri:
| LIN2010 a răspuns:

Reparatie cutie de viteze, inlocuire corp sincron viteza IV, necesita ceva cunostinte de mecanica...Succes

| markovlascici explică:

Multumesc! dar cam cat costa? la un UTB 650?