| razvan02629 a întrebat:

Salut, am primit o drujbă micul pădurar 5300 deoarece a mea s-a stricat, n-am mai folosit tipul acesta de drujbă micul pădurar și nu prea știu cam se pornește corect.
Cei care se pricep mai bine puteți să-mi dați niste sfaturi cum se pornește corect?

2 răspunsuri:
| Digikey a răspuns:

Ar trebui sa se numeasca micul chinez.

| semyryan a răspuns:

Da băiat eu iți spun cum o pornesc pe a mea. Prima dată tragi soclu', tragi la sfoară până dă ea să pornească apoi inchizi soclu' si la a 2-a sfoară a mea porneşte.