| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare dar rog seriozitate, am o verigheta si scrie pe ea ceva, vreau sa sterg ce scrie acum si sa scriu altceva, stiti cumva daca se poate sterge ce este acum pe ea? si rescris ce imi doresc eu? verigheta este din aur 18 k, funda cine imi spune daca se poate si daca a auzit pe cineva care a m-ai facut, multumesc.

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Se poate rescrie la orice atelier de bijuterie.

2 răspunsuri:
| voineapaula a răspuns:

Da se poate deoarece si mama mea a rescris pe verigheta numele lui tata.Dar nu mai stie mama pe cine a contactat.
Fundita?

| CrihanaGabriel a răspuns:

Salut,cred ca va trebui sa iti indeparteze portiunea de verigheta unde scrie acel lucru, dupa aia iti pun alta bucata de aur, si va trebui sa platesti ceva..cauta la bijutieri, unde se vinde aur.