| Alexxxxxx34 a întrebat:

Am un aspirator MAXWELL MAXI POWER 2200W si când vreau sa aspir sufla aer, nu trage. Ce as putea face? Arata asa http://stack.olt24.ro/ao/2012-03/123811331297620.jpg.

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca furtunul e introdus corect, e vorba de o depolarizare.Incearca sa introduci invers stecherul in priza.

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Linkul nu duce nicaieri.
Daca sufla aer, e pus pe refulare, verifica daca ai introdus furtunul unde trebuie.

| Alexxxxxx34 explică:

Http://www.tocmai.ro/......52450.html asa arata si furtunul e bagat unde trebuie.