| elena98 a întrebat:

Cand aspir se trage firul de la aspirator... Ma dispera! daca ma duc mai departe cu el prin casa imediat se trage firul ala de aproape ca imi iese din priza laughing. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| glamour a răspuns:

Nu are buton din acela care "declanseaza" retragerea firului? Poate e o problema la butonul acela, o fi blocat, sau poate s-a stricat si in cazul asta nu prea ai ce sa faci decat sa cumperi alt aspirator, sa nu te apuci sa il desfaci tu sa vezi ce se intampla ca cine stie ce iese.

6 răspunsuri:
| PetruDolhescu a răspuns:

Folosesti un prelungitor

| Afdsa a răspuns:

Îl lipeşti cu bandă de scotch...ce poţi să faci dacă e scurt laughing? Foloseşte un prelungitor.

| Afdsa a răspuns:

Probabil priza e prea largă şi ştecherul ăla sau cum i-a mai zice e prea subţire...cine ştie.

| glamour a răspuns:

Sa folosesti un prelungitorwinking

| distinct a răspuns:

Poti sa lipesti ceva care sa forteze sa nu se traga cablul de la aspiratorul tau laughing

| elena98 explică:

Firul e lung! Dar se trage efectiv...