| BeccAmina a întrebat:

Cat ar costa tot ce ar trebui pentru montarea unui tavan fals: scheletul metalic, spuma, placile de tavan... pe o suprafata de 20m (patrat)?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai uitat de glet, fâșii de legătură, șuruburi, vopsea si culoare. 1000 de lei.

| BeccAmina explică (pentru anonim_4396):

Okay,multumesc! happy

| cristi202 a răspuns:

Daca nu ai ceva de ascuns sub tavan, de exemplu, denivelari serioase ale tavanului, mai ieftin iesi cu tavanul facut cu placi de polistiren special create pentru acest scop (30x30 cm), de diferite modele, din care tu alegi modelul care iti place mai mult. Te costa polistirenul, adezivul, si sipcile ce vin pe margine, si atit. Si costul e intre 200 si 350 de lei, in functie de modelul de placi pe care il alegi, si de sipci.

| Roxanacretu2 a răspuns:

Salut! Nu ar trebui sa te duca prea mult, dar depinde si de model. Vorbeste cu baietii de la VIPCasa, sunt cam cei mai ok din Bucuresti. Ii poti gasi aici http://vipcasa.ro

| andreivok a răspuns:

Recomand si eu pe cei de la http://vipcasa.ro pentru o oferta de pret cat mai ok. Pret raport-calitate super bun.