| Liviu_Drecin_1985 a întrebat:

Salut, caut sa cumpar o soba cu arzator pentru gaz metan si nu gasesc la nici un magazin.Va rog unde pot cumpara o soba pe gaz metan?

4 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Cauta "convector pe gaz", alta forma de soba nu cred ca găsești.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu se gasesc astfel de sobe fiindca reprezinta un real pericol atat pentru locuinta ta, cat si pentru vecini.Cel mai sigur ar fi sa cumperi o soba normala
pe lemne, sau sa iti cauti in mester sobar care se pricepe.

| UserRo10 a răspuns:

Nici nu o sa gasesti. Cumpara soba gata facuta sau adu mester si apoi o firma autorizata ANRE pentru montaj arzator, punere in functiune, priect, deschidere, etc

| dolceromania a răspuns:

Pai nu cred ca gasesti in comert, acele sobe erau improvizate de,, meseriași "