| papuciirupti a întrebat:

cum se numesc 'distantierii' de la parchet (dintre marginea parchetului si perete care e in jur de 1cm), unde pot gasi si daca stiti dupa montarea parchetului, acesti 'distantieri' vor ramane in locul unde i-am montat sau ei vor fi scosi si montata plinta in continuare. funda happy

Răspuns Câştigător
| pilaf a răspuns:

Cred că te referi la pene distanțiere. Nu rămân în locul unde au fost montate, se scot și se montează plintă. Se găsesc cel puțin aici: http://www.dedeman.ro/......re-48.html

1 răspuns:
| papuciirupti explică:

Acestea sunt, multumes si numai bine happy