| dami_1941 a întrebat:

Cum se planteaza o floare?si ce imi trebuie ca sa o plantez?funda!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca as stii despre ce floare e vorba cred ca ti-as putea raspunde. Florile sunt pe cat de diversificate, pe atat de diferite si in ce priveste plantarea si intretinerealor.

| crisaior a răspuns:

Depinde de floare... daca e cu bulb sau daca sunt seminte...
cam toate au instructiuni de plantare pe ambalaj

| gheorghe602161 a răspuns:

Iti trebuie... floarea!

| razvan81 a răspuns:

Pamant, ghiveci, floarea (bulb sau seminte ), lumina si cam atat.

| ovidiu21q a răspuns:

Are radacina floarea? daca nu pune-o in apa sa ii dea radacini dupa care o pui in pamant si o uzi mai des la inceput