| anonim_4396 a întrebat:

In primul rand, mie imi place foarte mult, Franta, cultura franceza si marea creatoare de moda Coco Chanel. Am scos niste imagini extraordinar de frumoase de pe internet cu acestea si as vrea sa imi fac ca un fel de loc special pentru Franta. Aici vine intrebarea... In dormitorul unei fete obisnuite, unde si cum as putea sa fac un asemenea colt si daca ati mai putea sa-mi dati idei cu legatura cu acest loc. Precizez ca nu prea as vrea sa implice peretii, lipirea fotografiilor pe el etc. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Foloseste usa.

| lady_6167 a răspuns:

Eu ti-as sfatui sa-ti faci intr-un anumit coltisor unde ti se arunca privirea deodata ce intri in camera. In privinta cu coltisorul : pune fotografiile eu stiu intr-o ramcuta sau ceva de genul asta!