| genygeny a întrebat:

Salut la toti, imi puteti da si mie o idee cum sa imi fac un bar in apartament modele ceva de genu si as vrea sa schimb culoarea in dormitoare si sufrageri ma puteti ajuta? va multumesc

4 răspunsuri:
| madalinutza a răspuns:

Hello:D
http://www.magic-ro.com/poze_incarcate_de_clienti/151994DSCF1747_resize.jpg
daca ai mobila din asta poti sa iti faci acolo bar:)
sa pui niste pahare...bautura
si o sa arete ft bine:)
in sufragerie poti sa pui culoarea portocaliu:X
ca aproape la toti asa am vazut:D
sau roz deschis:)
in dormitor poti sa pui culoarea albastru:D
arata ft bine intr-un dormitor:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Casa neagra la fel si in interior.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
Iti pot proiecta cateva modele de baruri
Am nevoie de dimensiunea barului si eventual de o poza a locului unde vrei sa-l amplasezi
Trimite-mi un mail cu cateva detalii si o sa-ti fac niste simulari
Adresa de mail este mobila.constanta@gmail.com
Mai multe detalii pe www.mobila-constanta.com

| teutzzzza a răspuns:

Pentru culori poti sa vezi care sunt cele mai cautate culori pentru 2010 si alegi tu ce-ti place :
http://my-interior-decoration.ablog.ro/......rcoaz.html