| GameRoGo1 a întrebat:

Salut pisica mea se uita peste tot in camera astazi a dormit in sifonier (sunt la casa) pisica sta si pe afara, doarme cam toata ziua,mananca mult, are abdomen destul de mare, are sfarcurile un fel de ros si abia ma lasa sa o ating la burta. E posibil sa fie afata?

Răspuns Câştigător
| dannys a răspuns:

Pisica mea de la tara a fatat prin pod si dupa cateva zile ea singura ia mutat intre haine in sifonier.Cred ca se gandeste la primejdii viitoare si vrea sa-si protejeze puiutii.Aranjeazai un culcusii pentru ea ca poate se obisnuieste acolo

3 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Cred ca este pe punctul de a fata si i-si cauta loc ferit de oamenii pentru a fi in regula cu viitori puii

| GameRoGo1 explică (pentru dannys):

Salut dar nu prea ar avea unde adica am o magazie dar sunt caini mari... s-ar putea sa fete in sifonier? Sau as putea face o ladita din lemn mai maricica si sa pun in ladita niste paie si un prosop?

| GameRoGo1 explică (pentru dannys):

Dar inca nu a fatat, si nu am o casa mare am 3 camere si o bucatarie si na

| dannys a răspuns (pentru GameRoGo1):

Pisica mea de la tara a fatat prin pod si dupa cateva zile ea singura ia mutat intre haine in sifonier.Cred ca se gandeste la primejdii viitoare si vrea sa-si protejeze puiutii.Aranjeazai un culcusii pentru ea ca poate se obisnuieste acolo