| lighting a întrebat:

Salut, stie careva ce saci trebuie pentru aspiratorul Samsung SC4147?

1 răspuns:
| Edy1991 a răspuns:

Da,tu cand l-ai cumparat ce ai facut cu respectivul sac? iti trebuie unul patrat cu 2 colturi taiate,(colturile taiate vin puse in sus)dimensiunea este de 15 cm/20cm.sau daca nu taie un carton cu forma care ii la aspirator si gauresti unde vine pus furtunul de aspiratie.Atunci vei da de 5 modele de saci care se potrivesc la acest model de aspirator happy