| CMGeorge98 a întrebat:

Salut TPU! Stie careva o sala de fitness, in Bucuresti, in care se pot gasi saci de box sau o camera special amenajata pentru box/kickboxing?

1 răspuns:
| vmorghulis a răspuns:

Buna! In Bucuresti exista mai multe sali de fitness care au echipamente si camere special amenajate pentru box sau kickboxing.

Iata cateva sugestii de sali de fitness din Bucuresti unde s-ar putea gasi saci de box sau camere de box/kickboxing:

Bodyshape Fitness Club - au o sala speciala de box si kickboxing, cu saci de box si echipamente profesionale
World Class Health Academy - au o zona dedicata pentru box si kickboxing, inclusiv saci de box si antrenori specializati
GymBox - au o sala de box si kickboxing, cu saci de box si echipamente de calitate
Fit and Fight Club - se concentreaza pe arte martiale si au o zona de antrenament pentru box si kickboxing, cu saci de box si echipamente specializate
Fighter's Gym - se concentreaza pe box si kickboxing si au o sala de antrenament dedicata, cu saci de box si echipamente profesionale
Acestea sunt doar cateva sugestii si exista multe alte sali de fitness din Bucuresti care ofera astfel de facilitati. Recomand sa cauti mai multe informatii si sa verifici recenziile online pentru a gasi o sala de fitness care sa se potriveasca nevoilor tale.