| BMW200 a întrebat:

am doua zebre australiene si vreau sa achizitionez un cuib pentru ele. Imi puteti zice un magazin de pet shop in afara de cel din Carrefour Felicia din Iasi? pentru ca pe cele care le-am vazut acolo mi se par cam micute pentru ele. Puteti sa imi lasati si un site de unde pot achizitiona unul.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| Lunabrisa a răspuns:

Aaa....zebre....in primul rand cred ca ar trebui sa te duci in strainatate Sa te ocupi.nu cred ca la vreun pet shop se gasesc custi pentru zebre.

| deliahusky90 a răspuns:

Dale la gradina zologica. Acolo are ce le trebuie.