| MihaelaDart a întrebat:

Am exact astfel de lazi http://i44.photobucket.com/albums/f30/Marco_Hietala/4312 5_zpsf43b7e83.png (5 lazi) si as vrea sa imi fac ceva rafturi pe pereti, desi as vrea si ceva poze sa ma inspir pentru aranjarea lor si decorarea lor intr-o camera pe care am transformat-o in atelier de pictura, cunoasteti astfel de site-uri cu idei ingenioase?

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Ionut9696 a răspuns:

Ce-ar fi daca ai taia lada pe jumatate? Ideal ar fi pe lungime din dreptul manerelor. Si astfel vei obtine 2 rafturi din fiecare lada.