| MihaelaDart a întrebat:

De ieri imi tot apare reclama asta de fiecare data, deja ma enerveaza, ca atunci cand dau click sa o inchid ma trimite la inceputul site-ului (home), fie ca sunt pe TPU, yahoo, facebook si orice alt site, imi apare aceasta reclama.

Folosesc Mozilla, cu ce program as putea sa blochez reclamele sau sa sa fie vreun Addon anti reclame?

Multumesc anticipat!

http://i44.photobucket.com/......773d28.png

Răspuns Câştigător
| pozeanimate a răspuns:

Intra pe
C:\Users\numele tau\AppData
in folderele Local si Roaming
sterge folderul mozila
si deschide mozila sa vezi ca nu mai este reclama happy

| MihaelaDart explică (pentru pozeanimate):

Nu ma lasa sa sterg nici un folder. Voi dezinstala mozila si o voi reinstala sa vad daca mai intampin aceasta problema.

| MihaelaDart explică (pentru pozeanimate):

M-a lasat in ultimul moment cand am dat unistall la mozilla, acum reclama a disparut la reinstalarea altei versiuni. Multumesc!

4 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Pentru Mozilla Firefox foloseste: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/adblock-plus/

| MihaelaDart explică (pentru Ionait):

L-am instalat azi si nu merge. Tot imi apare acea reclama peste tot.