| PrajituricaCuBomboneleColorate a întrebat:

Ce sa desenez? sunt in pana de ideicrying
imi dati si mie niste poze de unde sa ma inspir? dar nu peiasjehappy

multumesc anticipathappy

13 răspunsuri:
| WestSid3 a răspuns:

Poi o vreme am fost si eu in pana de idei.
Pana mi-a venit dintr-o data-n gand sa fac portretul vedetelor preferate: cantareti, dansatori, sportivi... iar apoi poti sa treci chiar la portretul celor din familie, prieteni, colegi happy

Răspuns utilizator avertizat
| IceCreamDoll a răspuns:

Incearca dragoart.com. Acolo gasesti desene. Sper ca te-am ajutat. Fundita?

| MaxiValau a răspuns:

Cauta pe desenatori.ro
e un site pe care poti sa desenezi online, mult mai avansat decat paint, dar poti sa te inspiri din lucrarile altora

| natashacrown a răspuns:

Cauta pe deviantart.com sau pe vectorstock.com sau lava360.com sau pe artsyspot.com

| Criissuu a răspuns:

Uite aici niste desene superbe si foarte multe:x

http://www.flickriver.com/photos/desene-creion/popular-interesting/

fundita?:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.desenez.net/....../index.php sa te ajute:)

| Alexandru_5661 a răspuns:

Http://creativemonkeyz.com/ uitate pe aici dar cred ca sunt prea avansate pentru tine ce e pe aici! :D Da' poti incerca, succes!