| Alex_Panuş_1995 a întrebat:

am nevoie de o casa facuta in AUTOCAD, 2D si 3D?
Am nevoie Urgent,

7 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Du-te aici: 3D
http://www.google.ro/......tp?/search
pentru 2D scrie pe google:
"house 2d autocad"
Nu pot sa-ti pun link pentru 2D
(e prea lung).
Sper ca e ceea ce vrei.

| Alex_Panuş_1995 explică (pentru horia2012):

Dami te rog Linkul de unde sa o scot gata facuta in Autocad crying

| horia2012 a răspuns (pentru Alex_Panuş_1995):

Un PROIECT de casa in Autocad n-am gasit.Toate fotografiile caselor sunt in autocad. Nu cred ca vei gasi pe net.

| michael5813 a răspuns:

Poti folosi si google skechi... e gratuit sau daca faci o cautare pe net sunt programe de proiectare free edition cu limitare la folosire undeva la 30 de zile putand face tot ce e necesar inclusiv printare.

| Alex_Panuş_1995 explică (pentru michael5813):

Imi trebuie gata facut urgent, nu am timp ca s-o fac!

| michael5813 a răspuns (pentru Alex_Panuş_1995):

Sory...

| TURCUL0001 a răspuns:

Sunt la facultatea de constructii Bucuresti, te pot ajuta eu, spune-mi mai detaliat ce vrei mai exact, ai una de facut ca si tema, vrei una nu conteaza care... astept detalii