| Fantoma_1807 a întrebat:

pentru cine stie sa/mi raspunda, o placuta electronica de la o centrala Ferroli se poate repara pe undeva? Mentionez ca locuiesc in judetul Braila.

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Se repara la un electronist priceput, e destul de scumpa una noua, in jur de 400 de lei, merita de incerci s-o repari.

| denyemy a răspuns:

Se schimba, nu cred ca se repara, oricum au site, au acolo numere de tel, incearca.

| CasaSiDesign a răspuns:

Intrati aici si gasiti toti dealerii specializati pentru tipul dvs. de centrala http://www.ferroli.ro/parteneri/service?judet=10