| Bineboss a întrebat:

ieri ma jucam linstit cu nistle lumanari si mi-a venit idea sa iau o bucata de hartie, sa o infasor in forma de tigara si apoi sa o aprind. Asa am si facut si am lasat o acolo si am mai adus inca 3 hartii in forma de tigara si le-am lasat acolo.

Problema e ca dupa 3 minute toata casa a fost plina de fum. si mirosea urat
Ce sa fac? Peste vreo 5 ore trebuie sa ma duc acolo si cred ca inca se mai simte. am lasat ieri geamul deschis cat sa iasa fumul dar dupa ce a iesit am inchis tot. si mi-e frica de oamenii care vor veni ca o sa zica ceva ca nu primesc aer sau ceva de genu. sa dau cu spray in casa? Repede va rog
Ps acum observ ca sunt tot negru pe degete si nu se duce cu sapun ce sa fac miroase urat

3 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Aerisire indelungata fara nici un spray. Pe maini incearca cu detergent de vase. Lasa joaca cu focul, mai era nevoie sa spun?

| GreenVoid a răspuns:

Bine bosslaughingDai foc la casa de destept ce estilaughing

| jocker007 a răspuns:

Piroman de mic.