| kitra97 a întrebat:

M-am mutat pe chirie de cateva luni si am intampinat o problema cu cuptorul aragazului. Tot timpul cand folosesc cuptorul aragazului iese fum. Fum negru si imi afuma si peretii. Ce naiba ar putea sa aiba?
PS: l-am curătat inauntru fiindca era mizerie si tot asa fum negru iese. Ofer funda

3 răspunsuri:
| Justme79 a răspuns:

Vorbit cu proprietarul și cumpărat unul nou happy

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate ca mai trebuie si curatat! Cineva l-a lasat murdar!

| Mădă0611 a răspuns:

Salut!
O fi curs ceva grasime pe arzator, ceea ce inseamna ca trebuie curatat si sub acea placa de protectie, chiar si ea, pe partea de jos daca poti.