| madalina3005 a întrebat:

Ma gandeam sa renovez baia. Stiu sigur ca va fi in doua culori, una din ele fiind sigur rosu. Pe a doua, va rog pe voi sa ma ajutati, dar nu vreau negru, alb sau verde cum mi s-a mai spus. Multam!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

vezi www.InCasa.ro

12 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Orange sau mov. Insa depinde mult de nuanta ce o pui acolo.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Din pacate mergea perfect cu alb sau negru! Incearca o culoare apropiata de acestea: bej, respectiv gri!

| simf a răspuns:

Incearca p cpmbinatie de rosu - crem. cu cat ai mai multa lumina in baie, cu atat iti permiti sa fie rosul mai tare si cremul mai luminos. daca lumina e slaba, opteaza pentru un rosu batand in visiniu si un crem luminos, ca un alb-crem-galbui.

neluL
| neluL a răspuns:

Pai a doua culoare trebuie sa se asorteze cu cada, toaleta ...sau cauta un gri metalizat!

| Innovation a răspuns:

Pai cred ca acest rosu se poate potrivi foarte bine cu un crem sau cu un gri metalizat.Acum depinde si de noanta rosului!

| blonda_6663 a răspuns:

O nuanta de rosu mult mai deschisa.
oricum cred ca trebuie sa fie ceva mai pal ca altfel o sa fie incarcat. acum depinde si cat de mult rosu este si cum e asezat.

| AidaAndreea a răspuns:

Galben, gri. argintiu.

| unknownn a răspuns:

Rosu in baie? Nu mi se pare o culoare buna pentru baie... daca vrei poti sa o faci toata alabastra,covor,cada, gresia, faianta in albastru toate sau verde deschis da nici din ala strident

| dany3la a răspuns:

Eu as zice un crem sau galben. Apoi vezi tu.

| GirlCrow a răspuns:

Ros si mov?:-s dar nu un mov de ala de ti-e rau cand il vezilaughing oricum, cred ca trebuie culori vii.un mov metalizatlaughing.sau mai bine un gri metalizathappy

| rosallias a răspuns:

Sper sa te ajute, ti-as propune un gri, roz, oranj depinde de nuanţa de roşu