| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste aceasta dulie in forma de Y si unde pot gasi? Am cautat pe google, dar nu am gasit si am mare nevoie, ofer funda, mersi!

http://i.imgur.com/VU4Nhpx.jpg

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna :)
Asa ceva?
https://www.google.ro/......ps?/search
O seara buna :)

| dannyel86 a răspuns:

Atunci cand avem nevoie de o anumita denumire a unui produs, e important sa incercam si cu improvizatii in limba romana, nu neaparat termenul din engleza. Daca scrii "dulie dubla" pe Google, oare in imagini nu apare ceea ce cauti?winking De ce dubla? Pentru ca sunt 2, evident! happy

| Dorueraluat a răspuns (pentru dannyel86):

Vezi ca nu esti de ajutor. Am cautat "dulie dubla","dulie dubla y", "dulie y", dar nimic, doar poze, nici un site sau magazin de unde pot cumpara.

| dannyel86 a răspuns (pentru Dorueraluat):

Pe okazii am gasit un astfel de produs. Si pe componenteonline.ro (pe negru)
Incearca "dulie dubla", "adaptor dulie", "2xE27".winking

Răspuns utilizator avertizat