| kracadille a întrebat:

vreau sa imi fac inca o camera la casa si as vrea sa stiu ce e mai bine sa pun pe jos:scandura sau parchet?

Răspuns Câştigător
| pilaf a răspuns:

Pune scândură pe care montezi parchetul. Va fi o bună izolare și va arăta frumos.

1 răspuns:
| Chiriac_Robert_2000 a răspuns:

Parchetul arata mai frumos, scandura mai vechi( dar intr-un fel destul de frumos si asta ) sau poti sa pui gresie(pe ea nu prea se observa firmiturile, scamele etc fata de un parchet pe care se observa foarte bine si gresie e mai rece.