| Vasvax a întrebat:

Vreau sa cumpar dezumidificatorul Ceresit? Este bun? Adica isi face treaba si absoarbe umezeala din aer sau este o prostie. Funda

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Absoarbe umezeala, dar in proportie foarte mica in comparatie cu un dezumidificator electric. Trebuie folosit in combinatie cu un higrometru, pentru a te convinge inainte ca umiditatea este prea mare.

1 răspuns:
| Anonymous00 a răspuns:

Eu am dezumidificator este chiar bun nu ai cum sa spui ca e o prostie eu am si isi face treaba foarte bine.winking funda?