| seruc a întrebat:

Vreau sa cumpar un sistem de supraveghere video, am gasit ceva pe site-ul http://www.mprotect.ro/dvr-4-canale.html insa am vazut ca exista si NVR si sistem hibrid.Intrebarea mea este care este mai bun calitate/pret?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Pe pagina cu pricina sunt doar recorderele; sistemul e mult mai complex - camere, cabluri, monitor, PC cu soft de înregistrare / redare (eventual și telecomandă pan / zoom la camere)... Depinde foarte mult și de ceea ce vrei să faci cu el.

| nextmt a răspuns:

Salut,
Nu stiu ce sa zic de sistemul ala. Iti pot recomanda un sistem PNI PTZ800. Il detin de aproximativ 4 luni, l-am cumparat din Dedeman. Are 4 camere incluse si ma pot conecta de pe smartphone/tableta sa vad imaginile fara nicio problema.