| Gabi16 a întrebat:

Buna ce parere aveti depre site-ul MediaDot? vreau sa imi cumpar un sistem pc gaming pe piese,si am vazut pe site-ul lor ca produsele sunt la un pret foarte bun, as putea lua de la ei? sunt de incredere? le livreaza produsele sigilate plus garantie? daca cineva a luat de la ei va rog sa imi spuna daca sunt o firma serioasa si cu produse de calitate. Multumesc

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce de hateri laughing
Dar pacat ca nu pot sa aduca argumente. Media dot aveau o reputatie destul de praosta, mai ales cand venea vorba de garantie. Si sa fim seriosi. Un magazin se poate ridica numai prin seriozitate. Prin urmare, de ce oare minunatul mediadot nu a ajuns prea sus...

| CoL00SaL a răspuns:

Sa fim seriosi, e unul din cele mai ok magazine de la noi, la ani lumina din punct de vedere al promptitudinii si amabilitatii cu clientii, mai ales comparativ cu pcgarage. Inafara ca au preturi super mici, ai si ansamblare PC GRATIS (la garaj platesti enorm) si ai si update de bios la placa de baza GRATIS (la garaj iarasi platesti enorm) peste faptul ca la garaj toate componentele sunt mult mai scumpe.
Cine ti-a zis ca sunt neseriosi fie nu are habar despre ce vorbeste, a se citi nu a cumparat nimic de la ei, fie e cineva care e rau voitor sau vrea sa-ti bage pe gat voucher garaj. E plin netu' de nesimtiti de genul asta. Vezi chiar pe ITGuru de mai sus, angajat garaj.
Mergi linistit pe mediadot.

Răspuns utilizator avertizat
| Ag30Fdr4g0nz a răspuns:

Www.mediadot.ro, www.atexpc.ro, www.azerty.ro, www.cel.ro, www.evomag.ro etc. Atata timp cat nu e pcgaraj sau eMAG, esti pe drumul cel bun.