| MCiroM a întrebat:

cum pot face si eu o bautura racoritoare buna....acasa? mersi

Răspuns Câştigător
| Juverdeanu_Cristi_1990 a răspuns:

Bagi în blender o banană, o cană cu lapte şi cacao. Dai să "toace". Scoţi într-o cană şi o bagi 5 minute la frigider. Pui două cuburi de gheaţă şi ai cel mai bun şi mai natural milk shake.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| angeldevil_7103 a răspuns:

Pai poti incerca limonada:Iei un pahar(sau un vas) storci cateva lamai(in functie de ce antitate faci) si pui niste apa si zahar dupa gust
Socata:iei un vas pui niste flori de soc in el, storci o lamaie si pui apa si zahar dupa care lasi timp de o saptamana si o poti bea
Sau sirop:daca faci dulceata de fructe cand o pui sa fiarba ia niste sirop vara iti pui sirop si pui apa peste sa vezi ce bun ee

| ovidiu96ful a răspuns:

Daca vrei ceva destul de bun rapid si simplu iei un bidon il speli pui apa lasi 5-6 min im frigider il scoti pui in el 3 lamai stoarse sau 2 dupa preferinte pui zahar dupa gustul tau si iti iese ceva natural ok si iti tine de sete si il ai si pentru mult dimp bine daca iti place mult cred ca nici o zi nu tine