| Vlad_Amarandei_1995 a întrebat:

Salutare,

Stie cineva, brazii de craciun cumparati de la Hornbach se pot returna tot la ei?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu stiu ca doar la Leroy Merlin. De Hornbach nu scrie nicaieri!

| relian a răspuns:

Dul frate la gunoi laughing auzi sa vii sa intrebi unde cuci un pom uscat happy0 ce sa faca aia cu batu ala uscat, pai ce aia colecteaa lemne laughing il tai in 2-3 bucati si il duci la gunoi, ori daca esti la tara pune si fal pamant de flori, ori dai foc.
Acu te duci cu bradu uscat la aia laughing esti ok? iti places a umbli cu uscaturi pe la magazine? Daca ar da aia banii inapoi aia da laughing