| anonim_4396 a întrebat:

Salutare,
Stie cineva cum se fac luminarile parfumate?
Ma intereseaza o reteta de casa...
Multumesc anticipat tuturor celor ce imi vor raspunde.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Multumesc frumos, nu fac teme aici, am terminat-o cu liceul acum 26 de ani, vreau sa fac cadou unor prieteni asa ceva... imi plac lucrurile facute in casa...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crezi ca merita sa te complici cand se gasesc toate aromele pe piata? ai sa mazgalesti toate oalele si recipientele, eu iti dau reteta :
, ceara de albine, parafina, stearina, coloranti pentru ceara, esente aromatizante, etc., fiecare producator are reteta lui dar in general asta este reteta, iti trebuie la chimie?