| sheicu a întrebat:

Salutare stie cineva un aparat de tuns barba (stil masina de tuns nu aparat de bărbierit) dar la mărime foarte mica ma refer, gen 0, 5 mm? Am ceva de la Remington dar tunde de la 2 mm si e destul de mare. Dau funda. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Cauta ca vei gasi mai toate firmele fac si Trimere, asa se numesc si cu alea poti sa tunzi si barba f bine.Acum depinde si cit vrei sa dai pe o masina de genul asta. Cele ieftine sint zgomotoase si te mai pisca asa pe alocuri. Cele scumpe si f scumpe nici ca le auzi si tunzi cum vrei nu te agata.Eu am de ex una de la Oster T Finisher nici no aud si nu ma agata niciodata.Dar e scumpa. Poti gasi pe ebay daca in magazine nu gasesti.Eu nu o am din RO am cumparat-o din afara.Remington e firma mai slabuta pentru toata lumea, Oster pentru profesionisti si mai sint si alte branduri.